СТРОКИ ТА УМОВИ

Фільми повинні бути представлені у форматі DCP або Blu-Ray (будь ласка, протестуйте перед відправленням), або бути доступними для скринінгу онлайн у вигляді цифрового файлу. Якщо ви не в змозі або не бажаєте надати нам свій фільм як цифровий файл, не подавайте свій фільм.

Входячи у фестиваль ви погоджуєтеся з усіма правилами і термінами фестивалю.

· Записи повинні бути англійською або - Підзаголовок, що отримала назву англійською мовою.
· Кілька записів дозволені для кожного кінематографіста і кожен запис може бути введений в декількох категоріях.
· Усі записи мають бути відправлені через FilmFreeway або Withoutabox. Будь ласка, не надсилайте диски або будь-які файли, що завантажуються до нас.
· Роботи в прогресі приймаються
· Записи не будуть повернені
· Вхідні квитки поверненню не підлягають

Подаючи роботу на розгляд (на роботу), справжній учасник надає фестиваль наступні невиключні, безвідкличні права:

Для компіляції Робота в угрупованнях форматі (наприклад, короткі, анімація, документальні фільми) на DVD або Blu-ray, або відповідні засоби масової інформації для проектування;

Для того, щоб виставляти і публічно виконувати частину роботи, за вибором фестивалю, на сайті фестивалю(ів);

Для того, щоб використовувати, публічно демонструвати і публічно виконувати рухомі зображення і кадри з творів для реклами, пропаганди та просування робіт в будь-яких засобах масової інформації в даний час або в майбутньому відомими у всьому Всесвіті.

ЗАЯВИ ТА ГАРАНТІЇ

Абітурієнт заявляє і гарантує, що на момент подачі цієї формі заявки і в будь-який час після цього: Абітурієнт має всі необхідні потужності, повноваження і погоджень підписати цей запис бланк і надати права, надані в цій формі заявки; Абітурієнт має всі права, назва і інтерес і до роботи для цілей, викладених в даній формі заявки, і очистив все захищений авторським правом матеріал (наприклад, музики і Відеоматеріал) включені в роботу; Ні робота, ні її елементів порушує авторські права або торгові марки будь-якого фізичного або юридичної особи; і Виставка і публічне виконання роботи не буде порушено права на недоторканність приватного життя будь-якої людини, складають наклеп щодо будь-якої особи, або яким-небудь іншим чином порушувати прав будь-якої фізичної або юридичної особи.

КОМПЕНСАЦІЯ

Абітурієнт справжнім звільняє фестиваль його наступників, ліцензіатів, правонаступників, посадових осіб, директорів, співробітників, а також будь-які їх представників, від будь-яких претензій, витрат, збитків або шкоди (включаючи розумні гонорари адвокатів), понесені через порушення вищевказаних запевнення і гарантії.

ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Фестиваль не буде нести відповідальність за будь-які включення неоплачених матеріалів у вашому фільмі. Це єдина відповідальність суб'єкта подання проекту отримати дозвіл від власника авторських прав на матеріал про який йде мова, будь то музика, Відеоматеріал, або будь-які інші елементи, які можуть порушувати існуючі авторські права. Я гарантую, що все узгодження і дозволу були отримані від усіх осіб, акторів, продюсерів та власників авторських прав для вищезгаданого матеріалу і всіх інших компонентів, включених в плівку. Я згоден з тим, щоб захищати, відшкодовувати збитки і фестивалю і його посадових осіб і директорів нешкідливі з усіх зобов'язань, претензій, вимог, причини дій і шкоди, в тому числі, без обмеження, збори і видатки, пов'язані з порушенням цієї Угоди мною в розумних межах адвокатів або компанії, і будь-які дії інтелектуальної власності, що виникають у зв'язку з порушеннями прав з фільму, акторів і вміст у ньому.

Кінорежисер розуміє / згодний, що прийняття мого фільму не гарантує літак або розміщення в готелі за таланти чи виробництва екіпажу і без яких-небудь витрат або витрат, повинні бути розцінені Фестивалем, якщо фестиваль на власний розсуд вирішує ставки витрат.

Вся інформація, що міститься в даній заяві уявлення будуть використані в посібнику з програмами і веб-сайту.

Фестиваль залишає за собою право вносити зміни в скринінгових час і важливе місце за своїм розсудом. Я визнаю, що фестиваль не подав мені ніяких заяв або гарантій щодо будь-якого скринінгу мого фільму, успіх мого фільму, ні призів, нагород чи будь-який інший компенсації.

Ви можете ввести тільки ваш фільм в одну категорію.

Фестиваль залишає за собою право розміщувати фільми на альтернативні категорії, якщо він відчуває, що це на користь кінорежисера. Це питання буде обговорюватися з тих, які стосуються, перш за прийняття будь-якого рішення.

Українська